Подiї > Команда «Зала. Гімназія 86» з Харкова буде змагатися за мільйон гривень на будівництво нового стадіону

19 травня визначився учасник фінального турніру першого етапу чемпіонату України з дворового футболу в рамках проекту «Мільйон на стадіон» від Харківської області. Ним стала команда «Зала. Гімназія 86».

«Сьогодні чергове свято для наших дітей зустрічав Харків. І свято справді вдалося. Адже що може бути важливіше за посмішку на обличчі дитини? Я вітаю команду-переможницю, ми чекаємо її на фінальному турнірі в Києві.

Хоча насправді сьогодні перемогли всі учасники турніру, незалежно від того, яке місце зайняла їх команда. Переміг командний дух. Ми ще раз переконалися в тому, що спорт об'єднує дітей, виховує в них почуття товариськості. І, що важливо, він створює нову мотивацію, сприяє тому, щоб в нашій країні виросло здорове покоління, покоління захисників Батьківщини», — сказав Президент Всеукраїнської національної федерації дворового футболу і голова Соціалістичної партії України Ілля Кива.

І.Кива також зазначив, що цей чемпіонат об'єднав всю країну.

«Чемпіонат України з дворового футболу виходить на фінішну пряму. Ми об'їхали практично всю країну: Полтава, Одеса, Чернігів, Житомир, Чернівці, Маріуполь, Харків, Київ. І всюди бачили блиск в очах хлопців, радість, яку дарує їм спорт. І це — найкращий стимул для нас, щоб і далі організовувати такі турніри», — заявив він.

Нагадаємо, чемпіонат України з дворового футболу в рамках проекту «Мільйон на стадіон» організований Всеукраїнською національною федерацією дворового футболу і Федерацією футболу України за підтримки Управління ювенальної юстиції Національної поліції України, Міністерства молоді та спорту, під патронатом Міністерства внутрішніх справ. У ньому беруть участь команди, що складаються з дітей 2003-2006 року народження. Переможець чемпіонату, фінал якого почнеться в кінці серпня, отримає мільйон гривень на облаштування стадіону в своєму місті.